KOMPLEKSOWE USŁUGI MALARSKIE.

Wykonujemy kompleksowe prace związanie z malowaniem pomieszczeń.
Brudne ściany oczyścimy i umyjemy (np. przy użyciu mydła malarskiego). Odpadające fragmenty tynku lub farby zeskrobiemy, zaszpachlujemy i wyrównamy aby pozbyć się ubytków. Gdy ściana będzie wymagała poważniejszych działań – po odpowiednim przygotowaniu podłoża położymy gładź, aby ściana uzyskała idealny wygląd. Jeżeli na ścianie są nieprzyjemne zacieki to usuniemy je przy użyciu profesjonalnych preparatów.
Po dokładnym przygotowaniu podłoża dwukrotnie pomalujemy ściany. Jeżeli będzie taka potrzeba – nałożymy kolejne warstwy farby aby uzyskać idealny wygląd i odpowiedni odcień. Doradzimy jakie farby dobrać w zależności od ścian i ich stanu.

DROBNE NAPRAWY I REMONTY

Często zdarza się przed pomalowaniem ścian czy sufitów należy wykonać drobne naprawy takie jak uzupełnienie ubytków czy usunięcie zacieków. Prace te wchodzą w zakres drobnych napraw powierzchni podczas przygotowywania do dalszych prac. Naprawimy Twoje ściany usuwając stare kołki, gwoździe, zaszpachlujemy istniejące otwory. Nie stawiamy domów na piasku – dobrze przygotowane podłoże to fundament sukcesu jakim jest idealnie pomalowane mieszkanie, dom czy lokal usługowy. Nasz sukces to Twoje dobre samopoczucie i satysfakcja.
Włącznik światła znajduje się w złym miejscu? Dostęp do kontaktu za kanapą jest uciążliwy? Możemy temu zaradzić. Przebudujemy istniejącą instalację elektryczną, a także zaprojektujemy i położymy nową, tak aby korzystanie z podstawowych codziennych czynności było całkowicie bezpieczne i wygodne.

TROCHĘ ZMIAN

Rozumiemy, że obecny układ pomieszczeń może się znudzić. Dzięki naszemu doświadczeniu i dostępnym technologiom budowlanym możemy to szybko odmienić. Wykonujemy ściany działowe z płyt gipsowo-kartonowych, które są lekkie a zarazem trwałe i pozwalają na szybką modernizację pomieszczenia. Wykonamy Twój pomysł lub zaproponujemy własne rozwiązanie podziału przestrzeni – zawsze tak, aby efekt końcowy był w pełni zadowalający.
Szanujemy Twój czas. Wiemy, że każda stracona minuta jest bardzo cenna, dlatego zajmiemy się także dodatkowymi czasochłonnymi pracami takimi jak zaopatrzenie w niezbędne materiały (farby, kleje, tapety, zaprawy, płytki itp.). Zakupimy je w odpowiednim markecie budowlanym i przywieziemy na miejsce. Odpowiednią folią zabezpieczymy podłogi, meble i wykładziny. Po zakończeniu prac oczyścimy i umyjemy mieszkanie.