Malowanie Biur Warszawa

To specjalna oferta skierowana do odbiorców prywatnych, jak również dedykowana dla małych i dużych firm. Zmiany w firmie często pociągają za sobą konieczność dostosowania istniejącego pomieszczenia do nowych wymagań. Oferujemy profesjonalne prace związanie z malowaniem pomieszczeń, terminową realizacje malowania oraz wykończenia inwestycji.

Zapewniamy kompleksową realizację usługi począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia. Brudne ściany oczyścimy i umyjemy (np. przy użyciu mydła malarskiego). Odpadające fragmenty tynku lub farby zeskrobiemy, zaszpachlujemy i wyrównamy, aby pozbyć się ubytków. Gdy ściana będzie wymagała poważniejszych działań – po odpowiednim przygotowaniu podłoża położymy gładź, aby ściana uzyskała idealny wygląd. Jeżeli na ścianie są nieprzyjemne zacieki to usuniemy je przy użyciu profesjonalnych preparatów. Po dokładnym przygotowaniu podłoża dwukrotnie pomalujemy ściany. Jeżeli będzie taka potrzeba – nałożymy kolejne warstwy farby, aby uzyskać idealny wygląd i odpowiedni odcień. Doradzimy jakie farby dobrać w zależności od ścian i ich stanu.

.Na każdą usługę wystawiamy fakturę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnym narzędziom, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom usługi malowania biur.

Oferujemy malowanie dużych powierzchni w Warszawie,

 

 


Malowanie Biur Warszawa – Wiesz co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Malowanie biur warszawa

KOMPLEKSOWA OPIEKA

Zadbamy aby usługa została należycie wykonana – według wymagań klienta

Malowanie biur warszawa

DOWÓZ MATERIAŁÓW

Dowieziemy materiały na miejsce remontu oraz usuniemy wszelkie zabrudzenia

Malowanie biur warszawa

POMNIEJSZYMY KOSZTY

Dzięki rabatom pomniejszymy koszty remontu

Malowanie biur warszawa

GWARANCJA

Każdy klient ma gwarancję na wykonaną usługę- jako potwierdzenie otrzymuje fakturę